Безліч варіантів сонцезахисних систем існує для оформлення стандартних вікон, але що можна використовувати при оформленні вікон складних геометричних форм? Тут своє лідерство міцно утримують жалюзі - плісе. Тільки вони здатні повторити хитромудру геометричну форму, спроектовану хитромудрим дизайнером. І дійсно, місто і передмістя переповнений такими будівлями, де власники хотіли б споглядати елітні форми своїх вікон зсередини приміщення, що не дозволяють зробити звичайні прямокутні штори або жалюзі. Не дивно, що при цьому, ціна на жалюзі -плісе стає вторинною, а на перший план виходить їх унікальна функціональність.

Крім перерахованих вище переваг, плісировані жалюзі, також мають високу сонцезахисну систему, причому світлонепроникність залежить від обраного матеріалу. Можна організувати як повний захист від сонячних променів, так і ніжне розсіяне світло. При необхідності, можна повністю зібрати тканину в складки, залишивши повну панорамність, так як в зібраному вигляді жалюзі -плісе займають мінімум простору.

Купити штори- плісе для вікон складної геометрії, а також отримати консультацію з систем, Ви можете, звернувшись до нас.

2
2
2
2
2
2