2

Жалюзі горизонтальні алюмінієві - це класика жанру. Горизонтальні жалюзі одні з самих практичних видів жалюзі. Легкі, витончені - вони чудово вписуються як в строгий офісний інтер'єр, так і в атмосферу домашнього затишку. Вони прості у догляді, не деформуються, не вбирають пил і бруд, не накопичують статичну електрику.Виготовляються з алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, (Управління та карниз - в колір стрічки). Можуть також збиратися на ваш смак з ламелей різного кольору.

 

Горизонтальні алюмінієві жалюзі - найпопулярніший на сьогоднішній день тип жалюзі.Перевага горизонтальних жалюзі - експлуатація в місцях, де не можна встановлювати інші види жалюзі, або неможливо повісити штори.

Ширина ламелей у жалюзі - від 16 до 25 мм. Жароміцний біла емаль, якою покриті ламелі, екологічно чиста, Ви можете не хвилюватися за своє здоров'я.У властивості горизонтальних алюмінієвих жалюзі входить: регулювання світла і його розсіювання в приміщенні, зведення до мінімуму температури влітку і збереження тепла взимку, стійкість до деформацій, прості у догляді, а також стійкість від дії сонячних променів.Існують декілька систем горизонтальних алюмінієвих жалюзів – система стандарт 25мм, система MINI (16 мм),

 система VENUS 25 мм та 16 мм , система MAGNUS 25 мм та 16 мм

 

       Жалюзі горизонтальні

     система стандарт 25 мм

        Жалюзі горизонтальні

         система MINI 16 мм

         Жалюзі горизонтальні

            система   VENUS

       Жалюзі горизонтальні

        система    MAGNUS