zah_rol.jpg

Ролети ( рольставні) - це

image002.jpg Захист від зламу

Безпека будинку, офісу чи магазину - основна задача, з рішенням якої успішно справляться ролети. За час Вашої відсутності ролетні системи будуть ефективно захищати Ваше майно.

image004.jpg Захист від негоди

Надійний захист вікон від негоди (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки або любі інші предмети підібрані сильним вітром не пошкодять Ваших вікон чи дверей.

image006.jpg

Захист від посторонніх очей
Можливість насолоджуватись спокоєм на самоті у власному будинку чи квартирі. Ваше особисте життя під надійною охороною! Особливо актуально для першого поверху.

image008.jpg

Захист від сонця
Зберігання комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор і занавісок, меблів і килимових виробів від вигорання під дією прямих сонячних променів.

image010.jpg

Захист від шуму
Зниження рівня посторонніх шумів в приміщенні для більш ефективної роботи або приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів з пінним наповнювачем.

image012.jpg

Економія енергії
При опущеному ролетному полотні між ролетою і вікном утворюється повітряна подушка, яка виконує функцію "термосу", встановлюючи оптимальну температуру в приміщенні: зберігає прохолоду в спекотні дні, а тепло - в холодні. Це забезпечує економію енргоресурсів до 20%.

 

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg master.jpg