Якщо Ви хочете задекорувати вікно і при цьому підкреслити вишуканість свого інтер'єру, то Вашої уваги заслуговують жалюзі - плісе. Їх також називають штори- плісе, але по суті, вони являють собою горизонтальні конструкції, в яких плиссированная тканину збирається в складки і при відкриванні стає практично невидимою на тлі вікна. Також декоративний кріпильний профіль, через свої компактні розміри, не перекриває світлові прорізи. Ціна на жалюзі -плісе залежить від варіанту збірки і фактури тканини, яка може бути будь-якої щільності і кольору.

Зараз ринок переповнений різними системами «день -ніч», таке рішення є і в плісированих жалюзі, причому в одному виробі можна поєднувати різні види тканини. Вдень можна використовувати прозору тканину, а в темний час доби - повністю світлонепроникну. Це може послужити відмінною заміною класичних портьєр з тюлем. Також, якщо стоїть завдання, використовувати в інтер'єрі мінливі кольори, то дану систему важко переоцінити.

Жалюзі - плісе відмінно впишуться в будь-який інтер'єр, будь це кухня чи вітальня, дитяча або спальня. Купити такі сонцезахисні системи не відмовляються і власники сучасних офісних приміщень, адже краси багато не буває. Ознайомитися з широким вибором кольорів і фактур, Ви можете у нас на сайті або звернувшись до нас в офіс.

1
1
1
1
1