Рамочна система - це, мабуть, найбільш популярна і проста конструкція для захисту від комах, зібрана на рамі з алюмінієвого профілю. Товщина використовуваного для виготовлення рами профілю, а також метод його збірки залежить від призначення і типу рами. Стандартний матеріал полотна - скловолокно зі стібком в 1 мм, що володіє високою стійкістю до хімічного і фізичного впливу.

 

Найчастіше у нас застосовуються так звані рамкові москітні сітки для пластикових вікон. Каркас такої сітки зроблений із алюмінієвого профілю. Після спеціальної термообробки метал стає дуже міцним на кручення і вигин.

Фурнітура для москітної сітки – це фіксувальні куточки, клямки (кріплення, встановлюється на раму). Оскільки москітну сітку для пластикових вікон час від часу доводиться знімати і ставити знову, раму забезпечують зручними ручками. По периметру рамки прокладений шнур ущільнювача. На нього накочується комірчастий пластиковий наповнювач. Тобто безпосередньо сама сітка зроблена з пластика, що забезпечує її міцність. Крім того, пластик не жовтіє і стійкий до перепадів температури. 

 

 

Рамкова москітна сітка

Рамкові москітні сітки
1. сталеві кронштейни-зацепи. Саме цей спосіб кріплення найчастіше застосовується для пластикових вікон. 

 

Внутрішній профіль сітки

 

 

 


Монтаж рамкової сітки
 
montach
montach
montach
montach

Замір віконної рамкової москітної сітки :

Рамкові сітки підходять тільки для вікон зі склопакетами. Відрийте створку вікна та дуже точно заміряйте розмір світлового отвору, ширину (розмір А) і висоту (розмір В), так як показано на малюнку. Отже розмір сітки = А мм на В мм.