Москітні сітки на пластикові вікна та двері
З настанням теплої пори року природа в наших широтах прокидається і радує нас достатком рослинної і тваринної життя. Однак не всі її прояви однаково приємні . І якщо на великих відкритих вуличних просторах зустрічі з комарами , мухами та іншими місцевими москітами не уникнути , то в квартирі , в будинку або в альтанці позбавити себе від їх настирливої ​​присутності цілком у наших силах. Перевірений часом , найприродніший і безпечний спосіб для цього - москітні сітки.
Сучасні москітні сітки , що встановлюються на двері і пластикові вікна - це найбільш ефективний , абсолютно нешкідливий і найпростіший спосіб ізолювати приміщення від будь-яких комах.
Це також захист від міського пилу , пуху і випадкових сторонніх предметів , у вигляді недопалків чи іншого небезпечного сміття.
Домашні вихованці, які живуть з вами на високих поверхах, будуть огороджені від небезпеки- спеціальна сітка "антикішка".
Головна особливість і перевага москітних систем полягає в тому, що вони безперешкодно пропускають повітря і майже повністю сонячні промені, але огороджують вас від всього іншого.

 

Москітні сітки

рамочного типу

Москітні сітки

рулонного типу