Горизонтальні жалюзі системи Венус (isolite)
З приходом весни і сонячної погоди , всім хочеться зробити свій будинок яскравіше і світліше , змінити в кращу сторону дизайн своєї квартири. Це легко зробити різноманітними схемами : переставити меблі в квартирі , поліпшити освітлення , поміняти шпалери на стінах , але мабуть самим простим рішенням буде зробити освіжний експеримент і почати з вікон. У сучасних квартирах вікна металопластикові , і обрамлення для них потрібно відповідне - і це жалюзі жалюзі Венус ( " Ізолайт " в Росии ) . Чому саме даний вид ?

1 ) - це не так і дорого в плані витрат і обслуговування
2 ) - навіть невеликий модифікацією в інтер'єрі можна досягти відмінних результатів

 

 

 

Новинка - системи VENUS (Венус) 25мм з бамбуковими ламелями.

Дані жалюзі добре впишуться в дизайн будь-якого приміщення , квартира стане виглядати орігинальней і сучаснішою . Вікна в літній час це «очі » кімнати , і їм необхідні захисні окуляри , і ними будуть жалюзі системи " Venus " ( Венус ) . Адже саме в літні сезони приміщенню особливо необхідно затемнення , рівномірний комфортний світ . Особливі троси та механізми дають можливість утримувати всю систему , як у звичайному , вертикальному стані , так і під похилому , впритул до вікна.
система Венус ( Ізолайт ) - плоский карниз , для пластикового вікна
 
Карниз дозволяти тримати ламелі майже впритул до скла , і має фактично невидимий зазор , це робить їх самими компактними і міцними серед інших видів жалюзі. Останнім часом , дані жалюзі знаходять шанувальників і в офісному інтер'єрі , багато власників офісів віддають перевагу тільки системі « Венус ». Адже їх особливість , що вони встановлюються прямо в внутрішню частини віконної рами (неважливо дерев'яне або пластикове вікно ) , створить ілюзію , єдиного цілого , жалюзі з вікном. Так само легко можна внести зміни в рівень освітлення за своїм бажанням , також можна створити майже абсолютну затемнення. Дані рівні регулювання світла дозволять захистити ваше майно від вигорання. І важливий аргумент на користь сучасних жалюзі , компактність і не займають зайву площу на місці установки.
Ламелі в системі Венус застосовуються звичайні , алюмінієві , і шириною 16 мм ( особливо підходять для невеликих вікон) або 25 мм ( з алюмінію або бамбука) , вибір ширини залежить від типу вікна , стилістики кімнати і звичайно ж бажання. Забарвлення у ламелей досить різноманітна , це давати можливість вписати жалюзі в будь-який інтер'єр , навіть для вимогливих людей знайдеться свій колір. Управління , монокомандне , за допомогою однієї кульковою ланцюжка , дана ланцюг управляє одночасно спуском / підйомом , так і поворот , обертання , ламелей , таке управління найбільш простий і зручний у використанні. Вони чудово вписуються в інтер'єр вашого будинку , ділового офісу , квартири , спальні .
А обслуговування, чищення , це вельми простий захід - вони чудово очищаються - їх можна мити водою і застосовувати миючі речовини. Ламелі практично не збирають бруд , це дозволяє вимивати жалюзі без застосування миючого розчину. А їх стійкість до впливу різних температур і стійкий колір забарвлення , від впливів сонячного світла , каже про довготривале їх використанні , що економічно теж вигідно.